Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Підбито підсумки фінального етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Підбито підсумки фінального етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цьогоріч конкурс було присвячено 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря, який залишається для молодого покоління символом високої духовності та нового етичного мислення.

Фіналістами конкурсу було 744 здобувачів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти.

Серед закладів професійно-технічної освіти перемогу вибороли 36 здобувачів освіти. З них продемонструвати високий рівень літературних та філологічних здібностей і отримали дипломи:

ІІ ступеня

Гомон Анастасія, Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування

ІІІ ступеня

Гузь Микола, Нікопольський професійний ліцей

Гаврюк Аліна, Криворізький професійний гірничо-металургійний ліцей

Вітаємо здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини з перемогою у фінальному етапі! Бажаємо наснаги, упевненості у власних силах, реалізації творчих задумів та нових перемог.

Викладачам Скрипченко Віті Степанівні, Петровій Олені Юріївні та Канищевій Інні Василівні дякуємо за виховання в молоді шанобливого ставлення до української мови.

Тамара КУЗЬ