Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Майстер-клас "Штучний інтелект - інновації в освіті та підготовці майбутніх робітників"

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО та плану спільних дій з Криворізьким державним педагогічним університетом (КДПУ) в рамках Тижня Інтернет-безпеки 06 лютого 2024р. відбувся майстер-клас «Використання штучного інтелекту та робототехніки у підготовці здобувачів освіти ЗП(ПТ)О».

Учасниками заходу були викладачі інформатики та ІТ технологій, педпрацівники професій ІТ та керівники гурткової роботи ЗП(ПТ)О, методисти НМЦ ПТО та науковці КДПУ – 76 осіб.

Під час майстер-класу було висвітлено роль ШІ та його вплив на освітні процеси, переваги та виклики використання штучного інтелекту в освітньому процесі. Обговорено про роль робототехніки у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників, його вплив на розвиток ключових, цифрових та професійних навичок всіх учасників освітнього процесу.

К.пед.н., доцент, доцент кафедри фізики та методики її навчання КДПУ, керівник stem-центру звернула увагу присутніх на нормативній документації щодо ШІ, зосередилась на тому, які практичні можливості відкриває ШІ для освітян. Провела цікавий майстер-клас з генерації зображень,  надала конкретні приклади завдань з використанням штучного інтелекту.

Учасники майстер-класу отримали можливість поглиблено розглянути технологічні інновації та їхній потенціал у поліпшенні методів викладання.

Взаємодія між НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та КДПУ продовжиться, розширюючи можливості для подальшої співпраці.

Тетяна МАВДРИК

Зображення