- Мапа сайту
- Новини
- Про нас
- Плани роботи
- Нормативно-правове забезпечення
- Новинки в сфері П(ПТ)О
- ERASMUS+
- П(ПТ)О Дніпропетровщини
- Електронна бібліотека методичних напрацювань
- Прогресивний педагогічний досвід
- Скринька педагогічної майстерності
- STEM - освіта в дії
- Бібліотечна робота
- Професійна підготовка
- Загальноосвітня підготовка
- Навчально-виховна робота
- Психологічна служба
- Експериментальні педагогічні майданчики
- Виставкова діяльність
- Матеріали масових заходів
- Управлінська, фінансово-господарська діяльність
- Захист України
- Інструменти ІТ для використання педагогами
- Збірник «Методичний вісник»
- Важливі події
- Профорієнтаційний термінал
- Дії в надзвичайній ситуації
- Моніторингові дослідження
- Методичний кабінет ЗП(ПТ)О
- Консультативна допомога
- Заходи інших установ
- Методичний фестиваль
Методична служба Дніпропетровщини на хвилі інновацій: успішна участь у міжнародній конференції
НМЦ ПТО у Дніпропетровській області активно розвиває освіту і нещодавно став учасником масштабної Х Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Психолого-педагогічні аспекти навчання дорослих у системі неперервної освіти», організованої Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Захід об’єднав понад 300 учасників з 7 країн світу (Польща, Словаччина, Грузія, Австрія, Казахстан) та 18 регіонів України.
Під час конференції обговорювалися актуальні питання сучасної освіти, зокрема: ефективність методів перевернутого навчання, розвиток soft skills, персоналізація освітніх траєкторій, вплив неперервної освіти на професійний розвиток, формування ключових компетентностей та застосування цифрових інструментів у навчанні.
Методист НМЦ ПТО Тетяна Мавдрик представила доповідь, присвячену використанню цифрових технологій для підвищення мотивації здобувачів освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Вона детально розповіла про інноваційні підходи, які ми впроваджуємо спільно із закладами професійної освіти Дніпропетровщини. Зокрема, про використання цифрових інструментів, інтерактивних елементів, симуляцій та віртуальної реальності для створення цікавих і ефективних навчальних матеріалів. Реальні приклади та кейси, представлені нашою колегою, підтвердили високий потенціал цифрових технологій у трансформації сучасної освіти.
Участь у конференції стала важливим кроком для НМЦ ПТО. Ми мали можливість поділитися нашим досвідом з колегами з різних країн, ознайомитися з інноваційними підходами та налагодити нові партнерські зв’язки.
Дякуємо організаторам конференції за створення такої важливої платформи для обміну досвідом та ідеями.
Тетяна МАВДРИК
