Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

В ЗП(ПТ)О вшанування пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії

Щороку 4 червня в Україні відзначається День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. В цей день  згадуємо  дітей, чиє життя було забране російською війною проти України!

З метою гідного вшанування пам’яті кожної безневинної дитини, в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області пройшли заходи:

  • Години пам’яті «Пам’ятаємо про маленькі серця», «Невинним жертвам агресії…» ;
  • бібліотечних уроків «Про дітей, які безневинно загинули»;
  • акція пам’яті «Втрачене дитинство», «Голоси дітей»

У бібліотеці Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею зі здобувачами освіти першого курсу була проведена година пам’яті “ДИТИНСТВО ОБІРВАНЕ ВІЙНОЮ”, під час якої ліцеїсти вшанували хвилиною мовчання маленьких українців.

У професійно-технічному училищі №2 м. Дніпра година пам’яті була присвячена здобувачу освіти Смирнову Назару, який навчався за професією "Верстатник широкого профілю". Назар загинув в результаті ворожої атаки. Йому було лише 16 років!

У професійно-технічному училищі №88 створено «Острів пам’яті», де було покладено квіти на знак вшанування пам’яті загиблих дітей.

            У Покровському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів здобувачі освіти та педагоги долучилися до Всеукраїнської акції "Голоси дітей" та символічними паперовими дзвіночками  вшанували пам'ять маленьких українців, яких вже ніколи не почують батьки.

Ірина Ємець

Зображення