Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Заклади профтехосвіти Дніпропетровщини - дарують дітям святкові моменти

Міжнародний день захисту дітей  і цього року відзначаємо в умовах воєнного стану. Особливо важливим свято є під час війни, коли багато дітей стали сиротами, втратили житло, виїхали з рідного села, міста чи навіть країни

Педагогічні колективи ЗП(ПТ)О області  для здобувачів освіти організували  цікаві заходи, що сприяли  єднанню, психологічній  підтримці і впевненості в перемозі. Зокрема  практичні психологи  та соціальні  педагоги  Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій, Дніпровського центру професійно-технічної освіти,  Західно-Донбаського професійного  ліцею  провели  незабутні зустрічі з використанням  арт терапевтичних  методик: працювали з асоціативними картами, складали колажі свого майбутнього, будували особистісні кар’єрні перспекиви, що сприяло зниженню стресу, тривожності та  налаштуванню  на позитив.

Святкові  заходи пройшли для дітей та сімей  внутрішньо переміщених осіб, що мешкають у гуртожитках навчальних закладів. У Кам’янському центрі  підготовки і перепідготовки робітничих кадрів,  Кам’янському професійному ліцеї, Перещенинському професійному ліцеї  проведені конкурси малюнків  на асфальті, плакатів  про  Перемогу, вікторини  про «мінну безпеку»,  шахові турніри , змагання з волейболу, настільних ігор інше. Звичайно не обійшлося і без солодощей. Бережімо світ дитинства! Хай дітвора у мирі лиш зростає, А Україна наша перемагає.

Лариса ПІКОВЕЦЬ

Зображення