Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

НМЦ ПТО У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАВ ТРЕНІНГОВИЙ КУРС «КРЕАТИВНЕ МИСЛЕННЯ»

За ініціативи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області розпочався тренінгів курс «Креативне мислення» розроблений у межах Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Навчання складається з 4 модулів: Актуальність креативного мислення в 21 столітті; З чого починається креативність?; Нейропсихологія та фізіологія креативного мислення; Пошук креативних рішень. Техніки генерування ідей.

Представники ЗП(ПТ)О у Дніпропетровській області розпочали онлайн навчання. На тренінгах вони ознайомляться з технологіями креативного мислення: такими як теніс ідей, метод семантичної інтуїції, метод гіперболізації та аналогії, майнд-меппинг, метафоричні карти, метод Уолта Діснея. Активізують креативність через тілесно-орієнтовані практики – нейробіку, інфографіку. Виконають вправи для діагностики креативності. Пройдуть опитування за тестами Гілфорда та Торенса.

Сподіваємося після успішного завершення навчання педагогічні працівники зможуть навчати, надавати консультації щодо креативного мислення та проводити тренінги із здобувачами освіти ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини.

Алла Ващенко

Зображення