Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Толока молодіжних ініціатив – платформа ідей, творчості та здобутків молоді закладів профтехосвіти

Ми раді повідомити про завершення I етапу Толоки молодіжних ініціатив.

Гостями толоки стали: Оксана ДУДЛЯ, провідний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти та ресурсного забезпечення управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Артем БУРЯК, член молодіжної ради ОДА, представник Громадської організації «Студентство Дніпра» та Катерина БОРОВИК, голова правління молодіжної ради Дніпровської ОДА, представник громадської організації «Молодіжний центр «Фенікс» у м. Кам’янське.

На першому етапі молодіжні проєкти представили 5 ЗП(ПТ)О: Міжрегіональне вище професійне училище поліграфії і інформаційних технологій «Учнівське самоврядування – нові виклики. Волонтерський хаб «Як навчитися бути небайдужим»; Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту - волонтерський проєкт «Україна в теплі»; Криворізький  центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу  «Мова - символ незламності»; Нікопольський професійний ліцей «Учнівське самоврядування – нові виклики. «Організація та діяльність дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ (ДЖУРА)» у дистанційному форматі»; Нікопольський центр професійної освіти  - «Лідерство та активна життєва позиція».

Кожний представлений проєкт – це творчість, креатив, командна робота, величезне почуття патріотизму та бажання змін в суспільстві. Це підтримка лідерів учнівського самоврядування педагогами закладів в їх найкращих ініціативах.

Вдячні за участь та висвітлення актуальних тем і досягнень!

Ірина ЄМЕЦЬ

Зображення