Шапка

Як створити безпечне освітнє середовище в ЗП(ПТ)О

НМЦ ПТО у Дніпропетровській області пропонує для ознайомлення та використання в роботі практичних психологів, соціальних педагогів, викладачів навчально-методичний посібник “Впровадження моделі «Школа вільна від насильства» в закладах освіти". Дана модель спрямована на залучення дітей, здобувачів освіти, батьків і вчителів до створення безпечного освітнього середовища без прояву насильства та агресії.

Посібник Схвалено для використання в освітньому процесі (рішення експертної комісії з психології та педагогіки від 25.09.2023 р. протокол №3).

У посібнику: Надано опис досвіду Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Хорватії щодо реалізації програми «Для безпечного та сприятливого середовища в школах» (SEES). Саме даний досвід адаптовано в моделі “Школа вільна від насильства”. .Представлено цикл занять. Розміщено анкету для здобувачів освіти «Вимір насильства» та методичні рекомендації до неї. Описано досвід закладів освіти, які впроваджують модель «Школа вільна від насильства».

Посібник розміщено на сайті НМЦ ПТО у розділі «Психологічна служба, переглянути та завантажити можна за посиланням http://nmc-pto.dp.ua/ps_nmc.php

Посібник було розроблено в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти та підвищення стійкості підлітків», який впроваджується Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine та ГО «Ла Страда-Україна».

#ЛаСтрада #ЛаСтрадаУкраїна #LaStradaUkraine #LaStrada #UNICEF #UNICEFUkraine #ЮНІСЕФ #ІМЗО #МОН

Картинка 1