Шапка

Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем залізничника!

Картинка 1

Українська мережа залізниць є однією з найбільш розвинутих серед європейських країн, займає провідне місце за обсягами перевезень та відіграє важливу транзитну роль на Євразійському континенті.

Залізничний транспорт є базовою галуззю національної економіки та основою її транспортної системи, забезпечує понад дві третини загального вантажо- та пасажирообігу.

Від початку російського вторгнення «Укрзалізниця» відігравала ключову роль у наданні транспортних послуг та евакуації населення з регіонів, які найбільше постраждали від атак Росії.

Залізниця стала одним із найважливіших логістичних інструментів країни - і символом українського спротиву.

Три заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для АТ «Укрзалізниця».

Висловлюємо особливі слова подяки тим, хто здійснюють підготовку фахівців для Укрзалізниці, зокрема машиністів електровозів, машиністів тепловозів, провідників пасажирського вагона, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, касирів квиткових, касирів багажних, контролерів-касирів, прийомоздавальників вантажу та багажу, оглядачів-ремонтників вагонів.

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти області співпрацюють зі структурними підрозділами регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», формуючи у здобувачів освіти відданість професії, повагу до надзвичайно важливої та потрібної праці та непохитність у досягненні поставленої мети.

Вітаємо вас, шановні залізничники! Сьогодні не найкращі часи для залізниці України, але попри всі складнощі бажаємо вам оптимізму та радості, професійних успіхів і розвитку. Здоров'я вам, сили духу і тіла, енергійності, цілеспрямованості, процвітання, добробуту і всього найкращого!


З повагою
Колектив навчально-методичного
центру професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області