Шапка

Відкрито 31 Центр кар’єри на базі ЗП(ПТ)О у Дніпропетровській області

На базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський центр професійно-технічної освіти» відбулось відкриття 31 Центру кар’єри.

В рамках заходу проведено круглий стіл та дискусія щодо пріоритетних напрямків розвитку професійної (професійно-технічної) освіти за участі представників Дніпровського регіону АТ «Укрпошта», АТ КП «Приватбанк», ТОВ «Сервісторг», ПП «Висотпромсервіс», ПрАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», Дніпровської гімназії № 51, Дніпровської гімназії № 77, профспілкового комітету ППО ДП «ВО ПМЗ імені О.М. Макарова», НТУ «Дніпровська Політехніка», Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпровського міського центру зайнятості.

Обговорено питання нових підходів підготовки кваліфікованих кадрів машинобудівної галузі, підняття престижності ПТО через ефективні форми та методи профорієнтаційної роботи, навчання частковим та повним кваліфікаціям за програмами сертифікаційних курсів різних категорій населення, важливість кар'єрного консультування, працевлаштування випускників закладу та організації виробничої практики, зміни професійного напрямку та кроки до подальшої співпраці із соціальними партнерами відповідно до попиту ринку праці, для відбудови міста та України в цілому у воєнний післявоєнний часи.

Методистами навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області проведено тренінг для педпрацівників з профорієнтаційних компетентностей «Інноваційні підходи до практичного профорієнтаційного консультування населення різної вікової категорії». Учасники тренінгу отримали дієвий методологічний інструментарій для використання в роботі в рамках діяльності Центру професійної кар’єри.

Сподіваємось, що спільна консолідація зусиль всіх учасників даного процесу сприятиме популяризації робітничих професій машинобудівної галузі, зацікавить населення навчатись протягом життя та позитивно впливатиме на економічний розвиток регіону у воєнний та повоєнний час.


Світлана Головченко

Картинка 1