Шапка

Розвиток науково-технічної творчості професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини

Методистами обласної методичної служби ПТО Дніпропетровщини проведено консультування керівників гуртків технічної творчості ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області у режимі відеозв’язку.

Керівники гуртків отримали методичні рекомендації та відповіді на актуальні питання щодо планування та організації роботи гуртків закладів П(ПТ)О в умовах дистанційного навчання, розвитку професійної та позашкільної освіти в закладах П(ПТ)О через співпрацю із Дніпровською академією неперервної освіти, Дніпровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді та Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова для розвитку творчого потенціалу здобувачів освіти закладів П(ПТ)О.

Досвідом організації гурткової роботи поділились педагогічні працівники-керівники гуртків Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Кривого Рогу. Проведення таких презентацій дозволяє ознайомитись із мережею гуртків, науково-технічних об’єднань та запровадженням інноваційних форм і методів в роботу гуртків технічної творчості закладів П(ПТ)О.