Шапка

Підвищуємо фахову компетентність

З 07.11.2023 по 17.11.2023 заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області, а саме: Західно-Донбаський професійний ліцей, Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти, Дніпровське вище професійне училище будівництва, Дніпровський центр професійно-технічної освіти, Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі, Кам’янський професійний ліцей взяли участь в циклі тренінгів для здобувачів часткових кваліфікацій з енергоефективності у закладах професійної (професійно-технічної) освіти за професійним спрямуванням та методичного семінару для педагогів, що проводились в рамках реалізації проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, що здійснюється Благодійний фонд Людина/Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Тренінги проводились за темами:
1. Передові системи термомодернізації будівель і споруд (Технології утеплення фасадів будівель і споруд та сучасні матеріали компанії «Фомальгаут Полімін»; Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології «ТЕРМОС»; Енергоефективні технології та матеріали для утеплення фасадів будівель і споруд компанії «Хенкель Баутехнік. Україна»).
2. Монтажник віконних та дверних конструкцій (Використання енергоефективних матеріалів та технологічних прийомів, розроблених компанією REHAU; Сучасні технології монтажу віконних та дверних конструкцій VEKA).
3. Ізолювальник з термоізоляції (Сучасні технології та матеріали для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд).
4. Спеціаліст з монтажу пласких дахів (Сучасні технології, енергоефективні матеріали та обладнання, що застосовуються для термомодернізації дахів будівель і споруд).

Попереду чекає практична частина. Готові до майбутніх викликів у будівництві!


Вікторія Ключник