Шапка

Заняття Школи розвитку ІТ-компетентності

Реалії сьогодення спонукають педагога творчо підходити до освітнього процесу, шукати оригінальні форми та методи проведення уроків, які допомагають уникнути одноманітності та шаблонності, і які мотивують здобувачів освіти до навчання. І тут інтерактивні вправи зі своєю ігровою формою незамінні. Але спочатку педагогу потрібно самому навчитися ефективно використовувати онлайн-інструменти в своїй педагогічній діяльності.

Саме з цією метою та відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 17 жовтня відбулося друге заняття Школи розвитку ІТ-компетентності, слухачами якої є 122 педагога області.

Теоретична частина заняття в цей раз була приділена знайомству педагогів з онлайн-інструментами по створенню інтерактивних вправ, зокрема на платформах: LearningApps, rebus, childdevelop, wordwall. Більш детально зупинились на цифровій платформі-конструкторі Kahoot, ознайомилися з можливостями безкоштовного аккаунту, розглянули технологію створення 2-х типів вправ (квезі та тести). Методист ЗДЦПТО, Вікторія Листопад, зі слухачами Школи провела вікторину з отриманням відразу діаграми відповідей. Процес пізнання платформи перетворився в справжню захоплюючу гру!

Під час практичної частини заняття проведено майстер-клас по створенню онлайн кросвордів, ребусів, анаграм, хмари слів за допомогою різних додатків, а також надана покрокова інструкція зі створення вікторини на платформі Kahoot. Педагоги переконалися, що інтерактивні вправи створювати досить просто, було б бажання та творчий потенціал.

Слухачі Школи отримали домашнє завдання – створити власні «кахути».

Зображення
Зображення