Шапка

Стан впровадження дуальної форми здобуття освіти у ЗП(ПТ)О області

У 2023-2024 н.р. незважаючи на повномасштабну війну, зруйновану логістику та релокацію значної кількості підприємств регіону 13 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини впроваджують елементи дуальної форми здобуття освіти.

Навчально-методичним центром з метою надання методичної допомоги щодо впровадження дуальної форми здобуття освіти (далі – ДФЗО) проведено вебінар, в ході якого розглянуті основні засади ДФЗО, нормативно-правові документи, які регламентують дуальну освіту. Обговорено особливості організації освітнього процесу та дорожню карту (план-графік) впровадження елементів ДФЗО з урахуванням обставин, викликаних повномасштабним вторгненням РФ та воєнним станом, визначено послідовність дій ЗП(ПТ)О у впровадженні дуальної освіти та особливості її реалізації.

Запропоновано ЗП(ПТ)О провести тристоронні зустрічі з залученням методистів НМЦ ПТО у Дніпропетровській області щодо вирішення питань з організації ДФЗО з метою підвищення якості підготовки фахівців, які формують основу трудового потенціалу для інноваційного розвитку економіки, відповідно до сучасних вимог ринку праці і потреб роботодавців.

Зображення