Шапка

Інфосесія для новопризначених педагогів закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

З метою сприяння формуванню професійних компетенцій, адаптації педагогів у педагогічних колективах, відповідно до Законів України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту» та плану роботи Навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області розпочато дистанційні курси для новопризначених педагогів з числа майстрів виробничого навчання та викладачів предметів професійно-теоретичної підготовки, які визначені за результатами вивчення матеріалів тарифікації педпрацівників. На курси запрошені 42 педагога, які з вересня 2023 року розпочали педагогічну діяльність в закладах П(ПТ)О.

Планом дистанційних курсів передбачено проведення вебінарів та консультацій, надання адресної методичної допомоги кожному педагогу з питань організації освітнього процесу, а також виконання слухачами самостійних робіт та завдань на платформі GOOGLE Classroom веб-сервісу GOOGLE Class.

На установчому занятті розглянуто питання:
- нормативно-правові документи, які регламентують діяльність ЗП(ПТ)О;
- навчально-плануюча документація педагогів ЗП(ПТ)О;
- використання сайту НМЦ ПТО як інформаційного ресурсу методичного та педагогічного супроводу освітнього процесу закладів професійної освіти.

Матеріали заняття розміщено на сайті НМЦ ПТО
https://drive.google.com/drive/folders/1FCVpfESH0ea4lHBltIYH0XUWkPQ-vXQ1

На підсумковому етапі педагоги виконають контрольні роботи та отримають сертифікат дистанційних курсів.