Ментальне здоров’я – це важливо

До Всесвітнього Дня психічного здоров’я в закладах професійно-технічної освіти Дніпропетровської області пройшли різнопланові заходи щодо збереження психічного здоров'я як стану благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти стресам, продуктивно працювати і робити внесок в свою спільноту, що особливо важливо під час воєнних дій в нашій країні. Цікаві та корисні тренінги поведені у Дніпропетровському центрі професійної освіти, Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Покровському вищому професійному училищі та інших.

В рамках співпраці навчально-методичного центру з центром психічного здоров’я Національного університету «Києво – Могилянська академія» для здобувачів освіти ПТУ № 6 та МВПУ ПІТ проведений тренінг «Твоє психічне здоров’я». Учасники познайомились із складовими психічного здоров’я за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, прийняли участь в дискусії, іграх та промальовках свого емоційного стану.

За відгуками учасників заходів, піклування про збереження ментального здоров’я всіх учасників освітнього процесу важливо.

Картинка 1
Картинка 1
Картинка 1