Інформаційна секція керівників закладів П(ПТ)О Дніпропетровщини

З метою сприяння розбудови екосистеми цифрових рішень освітнього середовища Навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській спільно із ТОВ «Едді Україна» було проведено вебінар, на якому заступники директорів закладів П(ПТ)О області ознайомилися із можливостями інформаційної платформи адміністрування освітнього процесу Eddy.

На онлайн презентації «Цифрова трансформація освітньої галузі та можливості освітньо-інформаційних систем» представлена LMS-система, яка дозволяє: використовувати інструменти дистанційного та змішаного навчання, що найкраще відповідають потребам закладів освіти України; створювати повноцінні онлайн-курси, власні модулі онлайн-уроків; складати персоніфікований розклад; створювати та використовувати е-журнали обліку теоретичного та виробничого навчання, модулі перевірки, спілкування та обміну файлами, інструменти для адміністраторів та інші можливості. Також на платформі Eddy є:
- інструменти попередньої підготовки уроків та можливість додавання і використання усіх необхідних матеріалів навіть за відсутності електроенергії;
- зручний конструктор для створення власних вебпорталів та цифрового представлення закладів освіти у соціальних мережах.

Підключення до платформи для закладів освіти безкоштовне. Зареєструватися та розпочати роботу на Eddy заклади П(ПТ)О можуть за посиланням https://eddy.org.ua/get-the-platform-for-free/