Психодіагностика як основа побудови психологічного супроводу здобувачів освіти ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбувся майстер-клас для практичних психологів і соціальних педагогів, відповідальних за роботу психологічних служб ЗП(ПТ)О щодо проведення досліджень адаптації до навчання новоприйнятих здобувачів освіти.

Початок навчального року має величезне значення як для новоприйнятих здобувачів освіти так і для педагогічного колективу – це період знайомства, адаптації, вибудовування моделі поведінки під час навчання у ЗП(ПТ)О. І в цьому важливу роль відіграє проведення практичними психологами психодіагностики здобувачів освіти з огляду на стартову готовність до професійної діяльності, прогнозування успішності в навчанні, особистісному розвитку.

З досвідом роботи в проведені психодіагностичних досліджень серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О області поділились практичні психологи Царичанського аграрного професійного ліцею, Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Кам’янського професійного ліцею. Під час майстер-класу прозвучали відповіді на конкретні запитання учасників, проведено «хвилинку психолога», яка стала позитивним налаштуванням на ефективну роботу фахівців психологічної служби.

Учасники майстер-класу набули досвіду проведення психодіагностики та її значення у побудові психологічного супроводу всіх учасників освітнього процесу в ЗП(ПТ)О у продовж навчального року.

З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням:
http://nmc-pto.dp.ua/ps_nmc.php

Картинка 1
Картинка 1