Щиро вітаємо бібліотекарів ЗП(ПТ)О області з професійним святом!

Від всієї душі вітаємо бібліотекарів закладів освіти з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Всеукраїнський день бібліотек, який традиційно відзначають в Україні 30 вересня, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Сьогодні бібліотеки ЗП(ПТ)О області позиціонують себе як ресурсний інформаційний центр, який організовує свою діяльність відповідно до потреб воєнного часу, забезпечує обслуговування користувачів онлайн, пропонує широкий вибір сервісів та послуг на основі відкритого доступу до інформації, дозволяє підтримувати та розвивати постійний зв'язок з користувачами.

Дякуємо бібліотекарям закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, які, незважаючи на вимушену ізоляцію, залишаються, як і раніше, зі своїми читачами і продовжують інформаційну. просвітницьку, культурну діяльність у режиме онлайн, знаходять і впроваджують нові форми спілкування з користувачами.

Бажаємо вам завжди відчувати гордість за свою професію, переконаність у суспільній значущості своєї справи, подальших творчих успіхів у благородній справі інформування та освіти нинішніх і майбутніх поколінь, здоров'я і благополуччя.

Нехай ніколи не покидають Вас почуття Оптимізму, Віри, Надії, Любові і Мудрості.

Разом крокуємо до ПЕРЕМОГИ! Слава УКРАЇНІ!

Картинка 1