Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем машинобудівника!

Картинка 1

Дніпропетровський регіон – один з найбільших промислових регіонів України. У структурі промисловості області переважне місце займають галузі важкої індустрії, однією з яких є машинобудування і металообробка.

Продукція машинобудівної галузі області широко відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. За низкою основних видів продукції вона займає провідне місце в Україні.

8 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для галузі.

Профтехосвіта Дніпропетровщини висловлює особливі слова подяки тим, хто здійснюють підготовку фахівців машинобудівного напрямку, зокрема токарів, фрезерувальників, верстатників широкого профілю, операторів верстатів з числовим керуванням.

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти співпрацюють з такими підприємствами як ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків», АТ «Дніпропетровський агрегатний завод» та іншими підприємствами галузі, формуючи у здобувачів освіти повагу до важкої праці, відданість професії та наполегливість у досягненні поставленої мети.

Для опанування здобувачами освіти інноваційними технологіями обробки металів та підвищення професійної майстерності педагогічних працівників на базі Вищого професійного училища № 17 та Криворізького центру металургії та машинобудування функціонують навчально-практичні центри з сучасним обладнанням.

Дніпровський центр професійно-технічної освіти разом з підприємствами-соціальними партнерами впроваджують елементи дуальної форми здобуття освіти з професії «Токар».

В це професійне свято ми вітаємо всіх, хто пов’язав своє життя з машинобудівної галуззю і зичимо вам та вашим родинам подальших творчих та трудових досягнень, плідних ділових та щирих дружніх відносин, оптимізму, добробуту, достатку, миру та здоров’я на довгі роки!

Нехай ваші досягнення слугують наближенню перемоги України!

З повагою
Колектив навчально-методичного
центру професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області