Нарощуємо потенціал для якісного функціонування STEM-лабораторії

Методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській 15-22 серпня 2023 року прийняли участь у спільному заході Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти та видавництва «Видавничій дім «Освіта» - літній дистанційні сесії «STEM-школа-2023».

На сесії представлені матеріали для педагогічних працівників усіх рівнів освіти за напрямками: науково-методичні засади розвитку STEM-освіти в умовах запровадження НУШ; цифрові ресурси для STEM-навчання; партнерська взаємодія для кращого результату розвитку освітнього STEM-середовища; досвід освітян Дніпропетровщини із функціонування STEM-центрів як майданчиків інноваційного розвитку учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти та позашкіллі. Також презентовано можливості STEM-майстерні «Kahoot – навчайся граючи!».

Ознайомитися із матеріалами сесії можливо на платформі Українського проєкту «Якість освіти» http://yakistosviti.com.ua/uk/web-stem-school-2023-litnia .

В новому навчальному році методслужба ПТО Дніпропетровщини продовжує роботу педагогічної лабораторії «STEM-освіта в дії». Для розкриття можливостей інтеграції предметів професійної та загальноосвітньої підготовки, залучення педагогічних працівників та здобувачів освіти до дослідницько-проєктної роботи основними напрямками лабораторії стануть вивчення сучасних трендів та технологій в STEM-освіті, проведення тренінгових курсів із розширення можливостей в проєктній діяльності педагогів-технічних консультантів та здобувачів освіти.

Запрошує педагогічні колективи закладів П(ПТ)О області до співпраці!

Віктор Василиненко,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській обл.