Знайомимося з черговим номером обласної педагогічної газети «Джерело»

У серпні 2023 року вийшов черговий номер Дніпропетровської обласної педагогічної газети «Джерело».

Керівникам та педагогічним працівникам професійної (професійно-технічної) освіти присвячена стаття «Нові виклики та реалії сучасної професійної освіти на 2023-2024 навчальний рік». Адаптація закладів професійної (професійно-технічної) освіти до визначених нових реалій надаватиме здобувачам освіти знання, навички та ресурси для досягнення успіху у відбудові нашої держави (стор.12).

На першій сторінці газети читачеві представлено анонс методичних рекомендацій Дніпровської академії неперервної освіти щодо ІІІ етапу науково-методичного проєкту «Педагогічні стратегії розвитку самоефективності особливості в освітньому просторі Нової української школи».

Про реалізацію пріоритетів громадянської та історичної освітньої галузі викладено матеріал у статті «Шкільна історична та громадянська освіта: зауваги до нового 2023-2024 навчального року».

З порадами на новий навчальний рік, з рекомендаціями про викладання іноземної мови у 2023-2024 н.р можна ознайомитися на сторінках цього номеру газети.

Керівникам та педагогічним працівникам професійної(професійно-технічної) освіти присвячена стаття «Нові виклики та реалії сучасної професійної освіти на 2023-2024 навчальний рік». Адаптація закладів професійної (професійно-технічної) освіти до визначених нових реалій надаватиме здобувачам освіти знання, навички та ресурси для досягнення успіху у відбудові нашої держави (стор.12).

У розділі «Безпека життєдіяльності» представлено матеріали щодо оснащення класів безпеки в закладах освіти, пожежної безпеки у побуті, йодної профілактики (порядок застосування), захисту населення при радіаційній аварії, загрози вибухонебезпечних предметів, як уберегтись від безпілотника.

Вважаємо, що висвітлений матеріал на сторінках цього номеру газети «Джерело» заслуговує уваги педагогів та буде в нагоді всім педпрацівникам ЗП(ПТ)О області.

Ознайомитися з черговим номером газети можна за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/11xTBO86OdLvUOCDz5J7MjLqOxSqjOSyR/view

Віктор Василиненко,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській обл.