Готуємось до нового навчального року – підвищуємо фаховий потенціал педагогів

З метою підвищення професійної компетентності педпрацівників, оновлення змісту професійної підготовки гірничих професій та наближення його до вимог сучасних технологій гірничої галузі майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін Тернівського професійного гірничого ліцею (ТПГЛ) відвідали одну із шахт ДТЕК «Павлоградвугілля». Педагоги побували на дільниці видобутку вугілля, ознайомилися з інноваціями у гірничому виробництві, новітнім обладнанням, роботою сучасних вугільних комбайнів прохідницького комплексу.

Налагодження тісної співпраці з партнерами роботодавцями ДТЕК «Павлоградвугілля» дозволяє ліцею здійснювати якісну професійну підготовку кваліфікованих робітників, а також ефективно проводити підвищення кваліфікації та стажування педагогів на шахтах підприємства за укладеними угодами в рамках «Школи нового спеціаліста».

На підприємстві ДТЕК «Павлоградвугілля» запроваджена Програма розвитку вугільних шахт, тож потреба в кадрах гірників на часі в повоєнній відбудові України.

Сьогодні до 90% випускників ТПГЛ працевлаштовуються на шахтах ДТЕК «Павлоградвугілля» та в подальшому підвищують свій рівень кваліфікації, що відповідає вимогам роботодавців.

Не зважаючи на воєнний стан та спад виробництва, вугільна галузь залишається важливою енергетичною складовою економіки України.

Шахтарські професії сьогодні під стать і жінкам, спрацьовує гендерна рівність, так за професією «Машиніст підземних установок» працюють і жінки, але все ж таки шахтарські професії – це справа мужніх чоловіків. Тож розвиток партнерських зв'язків колективу ТПГЛ з роботодавцями ДТЕК «Павлоградвугілля» - це шлях до забезпечення якісної професійно-практичної підготовки та престижностігірничих професій з орієнтацією на ринок праці.

Картинка 1
Картинка 1