Колективи закладів професійної (професійно-технічної ) освіти Дніпропетровщини відзначили День Української Державності

Цьогоріч Україна вдруге відзначає День Української Державності. Українська державність – це наша держава, яка має свою історію, традиції та культуру. В закладах професійної (професійно-технічної ) освіти Дніпропетровщинипройшли заходи, серед яких:

До відзначення державного свята долучились маленькі громадяни з числа внутрішньо переміщених осіб, для яких у Кам’янському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів був проведений майстер-клас по виготовленню державних символів; в ПТУ-48 м. Новомосковськ абітурієнти з зацікавленістю оформили тематичний інформаційний куточок.  Бібліотека ПТУ-71 підготувала інформаційний меседж «Українська державність через віки» та інформаційний калейдоскоп "Видатні українці про Україну". Здобувачі освіти Дніпровського вищого професійного училища будівництва у вайбер-групах ознайомились з історією виникнення Дня Української державності, етапами державотворення та віхами історії України. Колективи всіх ЗП(ПТ)О вшанували пам’ять хвилиною мовчання загиблих захисників України.

Історія держави, її духовні надбання – це сила, яка допоможе подолати ворога, а профтехосвітяни – рушійна сила єдності та прагнення жити у вільній і незалежній країні.

 

Директор НМЦ ПТО
Віктор ВАСИЛИНЕНКО