Картинка 1

28 липня 2023 року Українавдругевідзначатиме День УкраїнськоїДержавності. Свято припадає на День хрещенняКиївськоїРусі, посилаючись на багатовіковуісторіюукраїнського державотворення,яка сягаєсвоїмкоріннямчасівзаснуваннямістаКиєва тарозквітудержави за правління князя КиївськогоВолодимира Великого.Українськадержавність –це наша держава, яка має свою історію, традиції та культуру.

Другий рік триває російсько-українська війна, українці щодня героїчно захищають державу та її майбутнє. Кожен українець вносить свій вклад задля Перемоги та збереження національної спадщини.

Педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2022-2023 навчальному роцізабезпечили підготовку більше 7 тисяч кваліфікованих робітників,з них -170 юнаків та дівчат отримали дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою; близько 5 тис. випускників отримали 2 і більше професії, що надає широкі можливості для працевлаштування. Близько 92% випускників будуть працювати на підприємствах та відбудовувати країну.

Протягом року всі заклади профтехосвіти надавали допомогу Збройним Силам України, територіальній обороні, лікарням, внутрішньо переміщеним громадянам, долучались до доброчинних заходів задля зупинення і подолання ворога, відстоювання своєї незалежності.

Молодь профтехосвітивласним інтелектом, професійними навичками, набуває національної свідомості та стверджує українську націю своїми здобутками:

- участю та перемогами в конкурсах Малої академії наук;

- конкурсах фахової майстерності: «Кулінарна спадщина українських козаків», організованого навчально-методичним центром професійно-технічної освіти області спільно з ГО «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро» та ГС «GASTRO CLUB»;

- фахових конкурсах з кулінарного та перукарського мистецтва - «Незабутні гастрономічні традиції України», «KyivBeautyCup»;

- участю у Всеукраїнському професійному фестивалі «Велич і героїзм професійної освіти України».

Здобувачі освіти приймали участь у різноманітних конкурсах, що додають знань з історії держави, впливу та вкладу політичних діячів незалежної України, надбань українського народу та його патріотичного сьогодення. Знання історії держави, її духовних надбань та культури – це сила, яка допоможе подолати ворога, а профтехосвітяни– рушійна сила єдності та прагнення жити у вільній і незалежній країні з демократичними цінностями. Віримо, що нові сторінки історії української державності будуть про процвітання та добробут України під мирним небом! З найкращимипобажаннями миру, команда Навчально-методичного центру професійно-технічноїосвіти у Дніпропетровськійобласті