РОЗПОЧИНАЄМО РОБОТУ З JUNIOR ACHIEVEMENT UKRAINE З РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ СКІЛІВ У ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗП(ПТ)О

Уже з вересня 2023 року 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини почнуть працювати з Junior Achievement. Попередньо НМЦ ПТО у Дніпропетровській області було проведено установчих зустрічів на яких обговорені потенційні напрями співпраці Junior Achievement та ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини щодо менторства, підтримки та консультування учасників навчальних програм «Компанія» та «Фінансова грамотність».

Названі програми розроблені за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), з метою розвитку у молодих людей (15-18 років) навиків управління особистими фінансами та підприємництва..

Долучившись до програми «Компанія», яка триватиме повний академічний рік з вересня по травень, здобувачі освіти отримують досвід заснування власного підприємства, написання бізнес-плану, виробництва і маркетингу товарів або послуг, а також фінансового обліку та звітності. Все відбувається під наглядом педагога та за допомогою ментора з діючого успішного підприємства.

Сподіваємось, що ця робота стане початком плідного партнерства і ефективної співпраці заради успішного майбутнього української молоді та України.