Участь Дніпропетровщини у регіональному науково-практичному семінарі «Психолого-педагогічний супровід професійної підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану» (БІНПО)

Фахівці закладів професійної (професійно-технічної) освіти області прийняли участь у регіональному науково-практичному семінарі «Психолого-педагогічний супровід професійної підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану», що організував Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти (БІНПО). Захід був присвячений проголошеному 2023 року Європейським роком навичок (European Year of Skills).

В заході прийняли участь науковці, фахівці з психології людини, викладачі, здобувачі освіти, НМЦ ПТО, ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини.

Важливість безперервного професійного розвитку особистості пов’язаний з такими наступними факторами: біологічний, психічний, фаховий.

Вважаємо що участь в обговоренні питань об’єднує науковців та практиків щодо психологічної підтримки та формування нових навичок професійного розвитку фахівців в умовах осучаснення змісту професійно (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини.

Віктор Василиненко,
директор НМЦ ПТО
у Дніпропетровській області