Профтехосвітяни Дніпропетровщини відзначають День легкої промисловості

Щорічно у другу неділю червня своє професійне свято відзначають працівники галузі легкої промисловості. Легка промисловість була та залишається однією з пріоритетних галузей економіки, завдяки розвитку якої збільшується економічний потенціал держави.

У Дніпропетровській області 5 закладів (9,4% від загальної кількості ЗП(ПТ)О) професійної (професійно-технічної) освіти: Дніпровський центр професійної освіти, Вище професійне училище №55, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, Криворізький навчально-виробничий центр, Нікопольський професійний ліцей здійснюють підготовку з професій «Швачка», «Кравець», «Закрійник». Заклади освіти активно залучаються до виготовлення одягу для збройних сил України на промислових підприємствах міста Дніпра, співпраці з територіальним відділом міністерства у справах ветеранів України у Дніпропетровській області щодо професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені з військової служби та навчання внутрішньо переміщених осіб.

Професіоналізм педагогічних працівників, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для легкої промисловості, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку економіки держави є запорукою подальших успіхів, налагодження нових взаємовигідних виробничих зв’язків між підприємствами та закладами професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення якості та розширення асортименту товарів народного споживання і головне – поліпшення добробуту людей в умовах післявоєнної відбудови України.

Картинка 1