Конкурс фахової майстерності для майстрів виробничого навчання з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» у рамках діяльності українсько-швейцарського Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»

1 червня 2023 року в м. Київ під час проведення міжнародної виставки-фестивалю Install Fest відбувся конкурс фахової майстерності для майстрів виробничого навчання з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на V Кубок з монтажу сантехніки, водопроводу і водоочистки. Конкурсантами були майстри в/н з 18-ти закладів-учасників проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP).

Дніпропетровщину представляв майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва».

За умовами конкурсу учасники монтували інсталяцію, підключивши функціонально правильно все обладнання, заповнювали змонтовану інсталяцію водою, проводили відповідні налаштування функціональних елементів системи. Послідовність виконання операцій монтажу пильнували експерти, де враховувався час, правильність налаштування та працездатність зібраної інсталяції.

Участь у таких змаганнях дає можливість перевірити свої «монтажні навички», попрацювати із передовим інженерним обладнанням, запозичити досвід з упровадження новітніх сантехнічних технологій та налагодити нові контакти.

Картинка 1