Підсумки роботи Школи впровадження нових виробничих технологій

З метою підвищення професійної компетентності педпрацівників ЗП(ПТ)О, оновлення змісту професійної підготовки відповідно до вимог нових державних освітніх стандартів та наближення його до сучасних технологій виробництва протягом навчального року працювала Школа впровадження нових виробничих технологій галузевим спрямуванням: будівельної, електротехнічної галузей та професій харчування.

Слухачами Школи були 34 педагога з 12-ти закладів освіти області.

Для слухачів Школи проведені майстер-класи, практикуми із залученням спеціалістів підприємств, а також ряд вебінарів в режимі онлайн. Цікавими та корисними були заняття на базі навчально-практичних центрів електротехнічних професій, які відкриті на базі КЦПОММ, КПГТЛ та навчально-практичної дільниці «Siltek» (ІПЛ, будівельний напрямок).

На підсумковому занятті відбувся захист робіт слухачів, що став підтвердженням впровадження педагогами сучасних виробничих технологій в зміст професійної підготовки з професій.

Слухачі Школи презентували новітні технології та обладнання підприємств різних галузей: електротехнічне устаткування та прилади підприємств регіону; технології «плаваючої» підлоги, використання 3D фасадних касет та магнітно-грифельної фарби в інтер’єрі, сучасні будівельні матеріали ТМ «Sniezka» в будівництві. Представлені майстер-класи за технологіями національної кухні з використанням сучасного обладнання в сфері ресторанного сервісу, а також запровадження STEM підходів з професій.

Робота Школи дає змогу педпрацівникам реалізувати зміст освітніх програм з конкретних професій через внесення регіонального компоненту в програми професійної підготовки, підвищує мотивацію здобувачів освіти до оволодіння професією, вибудовує стабільні партнерські стосунки з підприємствами–замовниками кадрів.

За підсумками роботи слухачі Школи отримують сертифікати.

Картинка 1