Проведення Ярмарку вакансій на базі Центру кар’єри ЦППРК№1

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з метою надання консультативної допомоги випускникам з питань працевлаштування та подальшого розвитку кар’єрної компетентності на базі Центру професійної кар’єри Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1 відбувся Ярмарок вакансій « Можливості працевлаштування випускників на ринку праці регіону».

В заході прийняли участь представники підприємств регіону: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», АТ «Південний ГЗК», ПрАТ «Фірма» «Криворіжбудмеханізація» та спеціаліст Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Учасникам було доведено виклики професійно (професійно-технічної) освіти відповідно до умов повоєнного стану економіки в країні.

Випускники Центру отримали корисну інформацію про вакансії на підприємствах, соціальні гарантії, зокрема заробітної плати. А також, мали змогу задати питання щодо подальшого навчання , підвищення кваліфікації та кар’єрного зростання на виробництві.

Представниками підприємств були надані юридичні адреси кадрових служб для контактів.

Спеціаліст Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості ознайомила присутніх зі станом ринку праці в регіоні та механізмом пошуку і підбору працівників для підприємств.

Така тісна співпраця закладу з роботодавцями дає змогу якісно і доступно інформувати молодь про актуальні потреби ринку праці та забезпечує перспективи працевлаштування і побудову успішної кар’єри випускників.

Картинка 1