Здобувачі освіти ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини опановують основи кібербезпеки.

 

         Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області продовжується продовжується підвищення професійної майстерності педагогів у сфері ІТ, через навчання у Академії  CISCO НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. Начасі зараз навчається 32 педагога. З 2020-2021 навчального року було заплановано навчання здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

 В Тернівському професійному гірничому ліцеї інструктор Академії  CISCO НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  організувала здобувачів освіти долучилися до ініціативи Cyber Security Step by Step 2020-2021 мережної академії CISCO.

В результаті 56 майбутніх підземних електрослюсарів  та кухарів в рамках цієї ініціативи дистанційно опановували початкові відомості про кібербезпеку в курсі Introduction to Cybersecurity («Вступ до кібербезпеки»). Всі здобувачі освіти отримали сертифікати про успішне закінчення курсу і будуть внесені до інформаційної бази академії, що надасть їм можливість і надалі навчатися на курсах, підвищувати рівень обізнаності не тільки у сфері кібербезбеки, а й інших напрямках розвитку інформаційних технологій.  

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області