На Дніпропетровщині в рамках проекту “ЕХАМ Дніпро” - зовнішнє управління підготовки професійних кадрів на підприємствах за дуальної формою здобуття освіти” розпочато перший модуль підготовки організаторів дуального навчання

 

В рамках реалізації глобального українсько-німецького проекту “Розвиток соціального діалогу в Дніпропетровському регіоні”, започаткованого Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини (далі — ФОРД) разом з німецькою організацією роботодавців “NORDMETALL”, в обласній раді відбулося урочисте відкриття програми модульної кваліфікації організаторів професійного навчання в Дніпропетровській області за участю керівників проекту, експертів зі сторони Німецьких партнерів, керівництва ФОРД, методичної служби професійно-технічної освіти Дніпропетровщини, Дніпровської академії неперервної освіти, слухачів — представників підприємств та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

В рамках заходу керівники проєкту акцентували увагу на значенні програми для розвитку професійно-технічної освіти Дніпропетровського регіону.

Доведено до учасників основні принципи підготовки організаторів дуального навчання в Німеччині, етапи програми модульної кваліфікації.

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти презентовано перший модуль програми підготовки організаторів дуального навчання в Дніпропетровській області.

Слухачі — майбутні організатори дуального навчання представили свої цілі та задачі підприємств в кваліфікаційній програмі.

Слухачам лекторами представлено SWOT-аналіз можливостей модернізації сучасного дуального навчання, надано змогу отримання доступу до навчальних матеріалів курсу.

В цілому програма розрахована на 4 модулі та завершиться екзаменом і отриманням сертифікатів європейського зразка що дасть змогу впроваджувати німецький досвід дуального навчання на підприємствах регіону.

Сподіваємося, що очікуваний результат буде ефективним для економіки Дніпропетровщини.

 

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,                                 

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області,

експерт ФОРД