ВЧИМОСЯ НАВЧАТИ  ПО-НОВОМУ

Картинки по запросу "красиві портрети ліни костенко"У навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти Дніпропетровської області відбувся вебінар «100 цікавих ідей уроку», на якому викладачі української мови і літератури, зарубіжної літератури та мистецтва  розглянули режисуру особистісно-зорієнтованого уроку, основні вимоги  до нього, методи як головний інструмент педагогічної діяльності.

На вебінарі викладачів ознайомили з нестандартними  формами  проведення уроків на інтерактивній основі, які активують роботу здобувачів освіти у період дистанційного навчання, запровадженого у зв’язку із встановленням карантину та посиленням протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом  SARS-CoV-2 .

Практично розкрито методи  Дебрифінга, Уолта Діснея (критичне мислення), літературного батлу «Робота з книгою», онлайн-помічника Classtime.сom та освітнього хабу.

Дистанційне навчання – це, не тільки інформатизоване навчання та технічні засоби, це  час, коли у викладача  є необхідність налагодити зв’язок зі  здобувачами освіти, підтримати їх і вдало спланувати навчання по-новому.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області