Моніторингові дослідження діяльності ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини з виховного та соціального напрямку роботи

 

Згідно з планом спільних заходів департаменту освіти і науки ОДА і навчально-методичного центру  ПТО  у Дніпропетровській області на 2020/2021 навчальний рік, затвердженим МОН України інформаційно-аналітичний центр НМЦ ПТО у Дніпропетровській області з листопада поточного року розпочав моніторингові дослідження діяльності ЗП(ПТ)О області за допомогою  комп’ютерних програм та баз даних.

Методичною службою ПТО Дніпропетровщини у форматі онлайн проведено консультування відповідальних за заповнення баз даних з виховного та соціального напрямку роботи ЗП(ПТ)О області.

Надано покроковий алгоритм заповнення баз даних за напрямками «Прийнятий контингент здобувачів освіти ЗП(ПТ)О», «Здобувачі освіти пільгових категорій», «Організація  гурткової роботи в ЗП(ПТ)О»,   «Стан використання гуртожитків ЗП(ПТ)О», «Медичне обслуговування здобувачів освіти», «Харчування здобувачів освіти».

За наслідками аналізу діяльності закладів за визначеними напрямками  буде сформовано інформаційно-аналітичні матеріали, які визначать стан справ за наслідками досліджень, окреслять проблемні питання та будуть сформовані рекомендації для прийняття управлінських рішень щодо покращення роботи з виховного та соціального напрямку діяльності ЗП(ПТ)О області. Напрацьований матеріал буде дієвим інструментарієм керівникам закладів для корегування дій, спрямованих на соціальний захист здобувачів освіти, а значить ствердження авторитету професійної (професійно-технічної) освіти у суспільстві.

            

 

  Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області