Дніпропетровщина в проекті «Випив? За кермо не сідай»

Громадська організація  «Всеукраїнське об’єднання автошкіл» в рамках всеукраїнського проекту «Випив? За кермо не сідай», за підтримки МОН, запропонувала закладам професійної (професійно-технічної) освіти, що здійснюють підготовку здобувачів освіти з професії «Водій автотранспортних засобів» взяти участь  в тренінгу «Випробуй у безпеці».

В рамках цього тренінгу Громадська організація  «Всеукраїнське об’єднання автошкіл»  передала Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області навчально-тренувальні засоби для проведення тренінгу, задля того, щоб майбутні водії змогли більше дізнатися про те, чому керування транспортними засобами у сп’янілому стані є таким небезпечним, до яких наслідків це може призвести, як цьому заподіяти. Крім того, здобувачі освіти зможуть на собі в безпеці випробувати всі труднощі керування, фізичної активності в стані сп’яніння за допомогою сучасних окулярів, які імітують цей стан.

Отримані комплекти експериментальних доріжок, окулярів та навчально-методичні матеріали передані до закладів освіти Дніпропетровської області.

Вдячні партнерам за  можливість проведення навчальних тренінгів для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О

Василиненко В.М.,

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області