Педагоги ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини формують STEM-компетентності здобувачів освіти на уроках фізики та астрономії

 

         З метою ознайомлення з Концепцією природничо-математичної освіти, спрямованої на  підвищення якості навчання та Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено засідання секції викладачів фізики та астрономії. Учасники засідання  ознайомилися із особливостями та шляхами розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти).

         Акцентовано увагу на використання інтернет-платформ, сервісів, інструментів та комп’ютерних програм для підготовки та проведення уроків фізики в умовах дистанційного (змішаного) навчання. Особливо зосереджено увагу на проведенні практичних робіт та позакласній роботі з астрономії.

Викладач фізики та астроноії Нікопольського професійного ліцею поділилася досвідом  застосування сучасних форми проведення лабораторних робіт з фізики, проведенні фізичного експерименту, моделювання, технічній творчості здобувачів освіти, як ефективних елементах STEAM-навчання.

Про досвід організації та проведення уроків фізики на платформі Google classroom в умовах дистанційного (змішаного) навчання  розповіла викладач Дніпровського професійного залізничного ліцею.

 Учасники вебінару ознайоилися з досвідом Марганецького професійного ліцею  грантової діяльності.

Результатом засідання секції є переконання, що якість навчання, покращення мотивації здобувачів освіти до отримання знань залежить від осучаснення підходів до підготовки та проведення уроків, використанні сучасного обладнання та інтерактивного дидактичного інструментарію.

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

Олександра Шорохова