КОЛЕКТИВИ ЗП(ПТ)О ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ НАБУВАЮТЬ ЗНАННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «МАШПРОМ», «ЛІТЕКС», «ЕНЕРГОПРОМ»

 

При підтримці глобальної антикризової кампанії Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI і Товариства незалежних організаторів виставок SISO, у м. Дніпро в ПР «Лавина» відбулася Міжнародна виставка промислового обладнання, металообробки, ливарства та енергетики «Машпром. Літекс. Енергопром».

На виставці продемонстровано продукцію машинобудівної, енергетичної, ливарної промисловості в напрямках технології обробки металів, оснастки, електричної та теплової енергії, приладобудуванні, і інших напрямів.

У виставці взяли участь 15 компаній з різних областей України (Астил-М, Алиста,. Літмашімплекс, Укрфаворит, ЕТІ, Spectro, Политехмет, Союз НППАЛУ, Вектор Сервіс, Indemak. GUSS-EX Sp.z.o.o. Рубло та ін.)

В рамках цьогорічної виставки відбувся консиліум з обговоренням важливих насущних питань галузі та обміном думок на ділових зустрічах і консультаціях.

Виставку відвідало більше ніж 1000 осіб, головні механіки і технологи, інженери, енергетики, керівники підрозділів, провідні спеціалісти, представники закладів освіти.

Традиційно колективи ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини відвідали Міжнародну виставку промислового обладнання, металообробки, ливарства та енергетики «Машпром. Літекс. Енергопром».

За результатами відвідування виставки:

-         випускники ЗП(ПТ)О мали змогу поспілкуватися з потенційними роботодавцями;

-         здобувачі освіти ознайомитися із новинками промислового обладнання, яке застосовується на сучасних промислових підприємствах;

-         ЗП(ПТ)О ознайомитися з розвитком сучасних промислових технологій,

-         знайти нових партнерів.

Захід є не тільки професійним b2b майданчиком для обміну досвідом та пошуку нових партнерів, а й виступає своєрідним барометром розвитку промисловості України.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл.

 

 

 

               

        

http://expometeor.com/uploads/images/mashprom/2019/maket_mle1.jpg