XІІ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ-2020»

 

З метою презентації досягнень Дніпропетровщини з упровадження інновацій в діяльність закладів освіти, для збагачення освітньої практики сучасними формами інноваційної діяльності та пошуку ефективних шляхів підвищення якості професійної (професійно-технічної) освіти, три заклади професійно (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини прийняли участь у XІІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті-2020».

Вперше за дванадцять років Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» відбулася у змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно) в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні.

Організувала виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Для учасників виставки були проведені виставкові конкурси «Лідер інновацій в освіті», «Видатні наукові досягнення в освіті» й конкурси з 7-ми тематичних номінацій. На конкурси подано 212 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.

Із 212 робіт три роботи ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини за напрямом «Упровадження інновацій в організації змісту освіти, методах і формах освітньої діяльності» отримали відзнаку «Лідер інновацій в освіті». А саме:

Почесною нагородою «Лідер інновацій в освіті» нагороджені:

-Державний професійно-технічний навчальний заклад «Криворізький навчально-виробничий центр»

-Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський центр професійно-технічної освіти»

Золотою медаллю нагороджені:

-Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти»

-Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дніпровський центр професійно-технічної освіти»

Виставка, це дійсно, ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів, обговорення аспектів у провадження сучасних технологій, методик безспосередньо в освітній процес.

Віктор ВАСИЛИНЕНКО

Директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл..