Дніпропетровщина демонструє високий рівень компетенцій молодих фахівців (Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine)

 

13 жовтня, в режимі онлайн підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine. Змагання проводилися за форматом міжнародних змагань WorldSkills International.

Через складні умови проведення Всеукраїнського  конкурсу кількість компетенцій було скорочено майже вдвічі - з 17 до 9. В фінальних змаганнях конкурсу брали участь 83 переможця регіональних турів з усієї України.
З них 36
здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, 29 молодих робітників і 18 студентів закладів вищої освіти.

Журі, у складі досвідчених експертів, фахівців робітничих професій та представників бізнесу дало оцінку підготовки учасників.

За результатами конкурсу призові місця отримали п'ять жителів Дніпропетровської області. Вони набрали найбільшу кількість балів в своїх компетенціях.

Представники Дніпропетровщини завоювали два «срібних» місця і три «бронзових» в компетенціях: «Зварювальні роботи», «Обслуговування важкої техніки», «Мехатроніка», «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту». Серед них випускник Кам'янського вищого професійного училища Ілля Матяж, молодий робітник Дніпровського коксохімічного заводу – «срібний» призер в компетенції «Зварювальні роботи». За перемогу в цій компетенції боролися 17 фіналістів.

Профтехосвіта Дніпропетровщини пишається своїм випускником, який продемонстрував високий рівень підготовки в найбільш масовій та значущій компетенції на ринку праці регіону.

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

                                                                     у Дніпропетровській області