Всеукраїнський вебінар як форма обміну  досвідом роботи психологічних служб                ЗП(ПТ)О

 

    Відбувся Всеукраїнський вебінар за темою: «Сучасні техніки для роботи з учнями «групи ризику»: «швидка допомога», що був організований навчально-методичним кабінетом  професійно-технічної освіти у Кировоградській області. До  участі залучились  НМЦ ПТО Волинської ,  Донецької,Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської, Хмельницької, Івано-Франківської, Запорізької  областей.

   Найбільша кількість учасників, а це  Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Вище професійне училище №75,  Зеленодольський професійний ліцей представила Дніпропетровська область.

Учасники вебінару у своїх виступах та презентаціях представили  сучасні техніки роботи практичних психологів, соціальних педагогів. викладачів, які застосовуються під час психологічного так соціального супроводу учасників освітнього процесу. Серед  представлених технік були: метафоричні асоціативні карти, Соціально-психологічний театр, терапевтична казка, Сенсорна кімната, проективні та арт терапевтичні техніки інші. Тому учасники вебінару змогли не тільки ознайомитись  вже з набутим  досвідом, а й обмінялись думками, пропозиціями та змогли  обмінятись напрацюваннями.  Всеукраїнський вебінар за своєю кількістю слухачів (209) та учасників (16)  був цікавим, корисним та надихнув працівників психологічних служб до ширшого застосування  нових сучасних  технік та методик.

Директор НМЦ ПТО у

                                                                                 Дніпропетровській області

 Віктор Василиненко