Участь ПТО Дніпропетровщини у вебінарі «WorldSkills Belarus ‑ драйвер развития профессионального образования»

 

За ініціативи Республіканського інституту професійного навчання (Республіка Білорусь, г. Мінськ) в рамках фіналу IV Республіканського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Belarus 2020» по 47 професійних компетенціях у сфері виробничих, інформаційних, будівельних, транспортних технологій, соціальних і персональних послуг, моди і дизайну в Республіці Білорусь м. Мінськ проведено вебінар «WorldSkills Belarus ‑ драйвер развития профессионального образования».

У заході взяли участь представники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та 10 ЗП(ПТ)О регіону.

Учасники заходу ознайомилися з ресурсними центрами, які функціонують у республіці Білорусь, досвідом проведення конкурсу професійної майстерності WorldSkills, системою навчання та перепідготовкою дорослого населення.

Було запропоновано навчання на дистанційному курсі « Практика і методи підготовки професіональних кадрів у республіці Білорусь з урахуванням вимог стандарту WorldSkills».

Сподіваємось, що пізнання досвіду інших буде сприяти модернізації системи формування робітничого потенціалу Дніпропетровщини.

 

 

В.М.Василиненко

Директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл..