Профтехосвітяни Дніпропетровщини пізнають нові технології зварювального виробництва

 

Пріоритетом діяльності навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області є сприяння осучасненню освітнього процесу, навчанню педагогів сучасним виробничим технологіям. В рамках цієї роботи методичною службою спільно з фірмою ТМ «Дніпровелдінг» проведено майстер-клас з впровадження інноваційних виробничих технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій зварювального виробництва.

Учасники майстер-класу отримали рекомендації та практичні поради
з порядку впровадження в освітній процес європейських стандартів підготовки фахівців заварювального виробництва та стандартів якості зварювання, які застосовуються товариством зварників України та під час конкурсу WorldSkills Ukraine.

Представниками фірми-виробника «Дніпровелдінг» презентовано інверторне обладнання: ВДИ-280P ACDC – сучасний вітчизняний  апарат для аргонодугового зварювання,        інвертори “PRIME” для MMA зварювання в складних умовах експлуатації, підготовлено презентаційні майстер-класи з використанням обладнання ТМ «Дніпровелдінг»: зварювання різноманітних матеріалів в середовищі інертних газів; демонстрація можливостей інверторів “PRIME”.

Учасники семінару отримали презентаційні матеріали з використання зварювальних апаратів, вироблених на сучасній елементній базі з використанням IGBT транзисторів та мікроконтроллерного керування, які розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в рубриці «Методична допомога».

          

 

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області