Профтехосвіта Дніпропетровщини по-новому розпочала 2020-2021 навчальний рік

 

У закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини  першого  вересня 2020 року святкові заходи  пройшли із меседжем «Новий рік розпочинаємо по-новому», які мають спрямування на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладі освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-19.

Кожний заклад індивідуально визначився з форматом проведення заходів Першого вересня із врахуванням  адаптаційних вимог до карантинних обмежень в освітньому процесі і це сприяло святкуванню та проведенню цікавого, а головне – безпечного Дня знань та Першого уроку.

Тематику, структуру та форму проведення святкових заходів педколективи ЗП(ПТ)О обрали орієнтуючись на  актуальність проблематики як у традиційному, так і в онлайн форматі.

Тематичний напрям творчо-розвивальної частини свята  проведено за темами: «Здоров'я кожного – здоров'я української нації», «Інтелект і здоров’я», «Екологічна безпека», «Бережемо природу – бережемо і Батьківщину свою!», «Патріотизм і відповідальність», «Взаємодія і гармонія».

Більшість заходів за рекомендаціями Міністерства освіти і науки і Міністерства охорони здоров'я проведено на свіжому повітрі, просто неба, на природі, на подвір'ї закладу в облаштованих імпровізованих зонах:  зелена альтанка, дослідницький майданчик, фотостудія, рекреаційне кафе, фітовітальня, вільний мікрофон, екопростір, клумба вподобань, рукотворна майстерня.

Використано цікаві форми проведення заходів: пленерні уроки, автограф-сесії, прес-конференції, челенджі і відеофлешмоби, інтерактивні квести, екскурсії (також в онлайн режимі) на підприємства, історичними місцями, в тому числі із вшануванням Героїв АТО і ООС, а також топографічний екскурс по місцевості із знайомством з новими назвами вулиць міст та ОТГ,  названих на честь  Захисників нашої держави.

Деякі заходи були інтегровані з математикою, адже 2020-2021 навчальний рік оголошено роком математики. Заклади П(ПТ)О Криворіжжя стали ініціаторами Всеукраїнського математичного марафону  і отримали  нагороди Національної академії наук України та МАН України.

Відеоматеріали проведення заходів в інтерактивному форматі розміщено у соціальних мережах з хештегом #1 вересня_ПТО_Дніпропетровщина.

Методичні рекомендації щодо організації та проведення Першого уроку у 2020-2021 навчальному році в ЗП(ПТ)О розміщено на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області http://nmc-pto.dp.ua/  розділ «Віртуальна методична допомога ЗП(ПТО)» - «Виховний та соціальний напрямок» - «Навчально-виховна робота» - «1 вересня 2020р.».

Впевнені, що святкування Першого вересня в ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини пройшло без формалізму і заорганізованості із забарвленням першого дня нового навчального року гарним настроєм, емоційністю, оптимізмом, спрямованістю на освоєння нових Інтернет-технологій для безпечного, мобільного і результативного навчання.

Всім успіхів у новому навчальному році!

Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят, стол и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, обувь, дерево и на улице

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и на улице

Нет описания фото.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, дерево и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

На изображении может находиться: 17 человек, люди стоят, дерево, ребенок, на улице и природа

Нет описания фото.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

 

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, стол и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и на улице