Навчально-практичним центрам бути…

 

Згідно наказу МОН України №544 від 23.04.20р. “Про затвердження Переліку закладів професійно (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році”, заплановано відкриття НПЦ з професій «Верстатник широкого профілю», «Оператор верстатів з програмним керуванням», «Токар», «Фрезерувальник» відповідно на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (КЦПОММ) та з професій «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного центру (КПГТЛ).

Колективами закладів професійної (професійно-технічної) освіти вже проводиться цілеспрямована робота по створенню майбутніх НПЦ.

Сформовано перелік та здійснено моніторинг обладнання й устаткування. Згідно розроблених проєктів візуалізації розпочалися ремонтні роботи за кошти спецфондів та спонсорів. Зокрема, КПГТЛ – проведена  електропроводка, замінені вікна, виконані підготовчі  малярні роботи, встановлені двері, змонтована система заземлення; КЦПОММ демонтовано старі верстати, розроблено проект на капітальний ремонт підлоги, замінено електропроводку, оголошено тендер на виконання ремонтних робіт.

Ремонтні роботи виконуються з дотриманням санітарних правил і норм. Роботи продовжуються.