Профтехосвіта реалізує рекомендації європейської комісії щодо професійної освіти та навчання для стійкої конкурентоспроможності, соціальної справедливості і стійкості

 

Профтехосвітяни активно реалізують “Основні напрямки (пріоритети), які виникають з  проєкту “Рекомендацій про професійну освіту та навчання (ПТО) для стійкої конкурентоспроможності, соціальної справедливості і стійкості” (далі - Проєкт).

Одним з пріоритетів є - Екологізація професійної освіти і навчання, які орієнтуються на критичне мислення, розв'язання задач та навички ефективного прийняття рішень.

В рамках реалізації Проєкту та з турботою про майбутнє і покращення екологічного стану довкілля заклади професійної (професійно-технічної) освіти (далі - ЗП(ПТ)О) разом з екологічно свідомими підприємствами зайнялись озелененням області.

У співпраці з обласною радою, представниками місцевого самоврядування, а також ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» на території Дніпровського центру професійно-технічної освіти пройшла акція “Ми дерева не рубаємо, а саджаємо” - висадили шестирічні липи. ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» став ініціатором озеленення та профінансував закупівлю дерев.

Сподіваємось, що подібна акція започаткує співпрацю потужних виробництв з нашими ЗП(ПТ)О з підготовки кваліфікованих робітників, розвитку матеріально-технічної бази та покращення екологічного стану довкілля, а такий досвід співпраці із соціально відповідальним бізнесом буде популяризуватись і надалі.

Вважаємо, що інші підприємства області, особливо ті, які мають внесок у забруднення довкілля, будуть активнішими у відтворенні природи та поліпшенні стану навколишнього середовища.

 

 

 

 

Директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області

 

Віктор ВАСИЛИНЕНКО