Зустрічаємо День будівельника разом із соціальними партнерами

 

Три роки тому на базі Інгулецького ліцею разом з соціальними партнерами ПрАТ «Термінал-М» ТМ «Siltek» створена навчально-виробнича дільниця з впровадження нових виробничих технологій будівельної галузі.

В ліцеї було проведено ряд міських методичних заходів за участю соціальних партнерів: методичні секції, заняття Школи впровадження нових виробничих технологій, майстер-класи, семінари-практикуми тощо. Здобувачі освіти навчального закладу, педагоги ліцею та інших будівельних освітніх професійних закладів міста  мали змогу практично відпрацювати навики та прийоми механізованого та ручного нанесення декоративних сумішей матеріалами ТМ «Siltek» і отримати сертифікати компанії.

         До професійного свята будівельників силами інженерно-педагогічного колективу ліцею та матеріалами ТМ «Siltek» проведено ремонтні роботи в гуртожитку та в навчальному закладі.

         04-05.08. Інгулецький професійний ліцей разом зі своїми партнерами взяв участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2020»,  на якій представили експозицію матеріалів з демонстрацією майстер-класів щодо декоративного оздоблення поверхні.

Це результат  спільної успішної роботи освітнього закладу і соціальних партнерів з питання підвищення якості навчання здобувачів освіти.

         День будівельника – це  спільне свято профтехосвітян і їх соціальних партнерів.

Вітаємо всіх з Днем будівельника!