Знакові події професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини у 2019/2020 навчальному році

 

За результатами матеріалів,  наопрацьованих навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за підсумками 2019/2020 навчального року виділено досягнення  й проблемні питання, які стануть предметом обговорення  на установчих заходах з усіма категоріями працюючих в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

Зазначені заходи будуть проведені перед початком нового навчального року.

Наопрацьований аналітичний матеріал виокремив знакові події професійної (професійно-технічної) освіти у минулому навчальному році:

А саме:

1.                 Відкрито два навчально-практичних центри нових технологій за програмою уряду (Всього в області функціонує 30 навчально-практичних центрів).

2.                 16 ЗП(ПТ)О з 21 підприємствами за 27 професіями розпочали навчання за дуальною формою здобуття професійної освіти.

3.                 15 ЗП(ПТ)О вибороли перемогу в конкурсах на отримання грантів.

4.                 Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області запропонував дистанційні курси навчання та короткострокові курси за запитами педагогів. видано 1304 відповідних сертифікатів.

5.                 У одинадцятій Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»  8 ЗП(ПТ)О та НМЦ ПТО у Дніпропетровській області отримали призові місця.

У одинадцятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» 14 ЗП(ПТ)О і НМЦ ПТО у Дніпропетровській області стали призерами.

6.                 Педагоги та здобувачі освіти трьох ЗП(ПТ)О стали переможцями XXII Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу.

7.                 Завоювали призове місце у 4-ому Всеукраїнському конкурсі на електронний освітній ресурс «Планета ІТ»

8.                 На базі ЗП(ПТ)О відкрито 4 центри професійної кар’єри.

9.                 Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області реалізує новий обласний проект «Профорієнтація: усвідомлений вибір професії».

10.            Відкрито три експериментальних майданчика Національної академії педагогічних наук України Всеукраїнського рівня на базі ЗП(ПТ)О.

 

 

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

В.М.Василиненко