Профтехосвітяни  Дніпропетровщини відзначають День  будівельника

 

300 педпрацівників профтехосвіти Дніпропетровщини підготували та направили на будівельні майданчики у 2020 році близько 700 випускників.

Спроможність випускників, які стали з першого дня перебування на робочому місці виконавцями виробничих завдань, є показником якості освітнього процесу 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

          Поєднанню зусиль педколективів  закладів  ПТО та колективів підприємств будівельної галузі сприяє співпраця профтехосвіти області з Федерацією обласної організації роботодавців, обласною організацією профспілки працівників будівництва i промисловості будівельних матеріалів України, соціальними партнерами.

Колективи ЗП(ПТ)О в соціальному партнерстві з виробничниками впроваджують новітні будівельні технології, навчання за компетентностями. Дніпровське вище професійне училище будівництва, Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, Дніпровське професійно-технічне училище №6, Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі створили на базі закладів осередки сучасних будівельних технологій – навчально-практичні центри за технологіями компаній «Кнауф», «Хенкель», «NIBCO», «TRIORA», «Геберіт» та інших, що дозволяє випускникам конкурувати на ринку праці. На базі Інгулецького професійного ліцею разом з соціальними партнерами ПрАТ «Термінал-М» ТМ «Siltek» створено навчально-виробничу дільницю з впровадження нових виробничих технологій будівельної галузі. Випускники – будівельники мають у своєму кейсі не лише дипломи кваліфікованого робітника, а й сертифікати компаній – носіїв новітніх будівельних технологій.

Напередодні професійного свята Дня будівельника Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти, Інгулецький професійний ліцей взяли участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2020» і отримали заслужені золоту та срібну медалі. Це результат  спільної успішної роботи закладів освіти і соціальних партнерів щодо підвищення якості освітнього процесу.

          Сподіваємось, що співпраця з соціальними партнерами буде успішною в подальшій роботі, зорієнтованою на модернізацію системи формування трудового потенціалу будівельної галузі, задоволення побажань населення в отриманні будівельних професій.

 

Віктор Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області