Хроніка працевлаштування Перше  робоче місце  - перший крок до самостійного життя

      Успішний захист своїх випускних дипломних робіт  на державній кваліфікаційній атестації випускників ДПТНЗ «Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту» був першим кроком до  кваліфікованого робітника. І сьогодні вже 199 випускників працевлаштувались до підприємств  соціальних партнерів – ТОВ «ВАРЗ»,  КАТП міста Кам’янського,

 ПП «Металургпромжитлобуд» інші.
Серед випускників 2020 року і 11 осіб з числа  осіб пільгової категорії.

Сучасні професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»  «Маляр» - це впевненість в завтрашньому дні, повний соціальний пакет, можливість будувати своє доросле життя.

Багато теплих слів і щирих побажань було сказано педагогічними працівниками своїм випускникам. Які в свою чергу дуже тепло прощалися із закладом освіти, що став для них рідним домом на декілька років.

 

 

 

На фото:

 Випускники ДПТНЗ «Кам’янського центру  підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту»  прощаються із закладом , де  отримали сучасні професії та підготувались до  самостійного життя.

 

 

         Віктор Василиненко

директор НМЦ ПТО у

 Дніпропетровській області